VÍTEJTE NA NOVÉM WEBU CZQHA

Vážení příznivci CZQHA, vítáme Vás na zbrusu nových webových stránkách Czech Quarter Horse Association! Cesta k nim byla trnitá, ale nakonec vše dobře dopadlo a my doufáme, že se budou líbit, a že budou pravidelně a s oblibou navštěvovány.

Naším cílem byly jednoduché a přehledné webové stránky, které budou pravidelně informovat o dění ve světě QH a zároveň budou sloužit našim členům a chovatelům QH jako pomocná ruka při všech úkonech spojených s chovem, prodejem atd.

Stránky se svým vzhledem velmi přibližují webu AQHA.com, což bylo naším cílem.

Naše velké poděkování za to, že stránky mohly zůstat na své původní doméně czqha.cz, patří Ing. Jaroslavu Havlíkovi, který obětoval mnoho času řešení všech zákulisních potíží se servery, kde byl původní webhosting.

Od bývalého prezídia jsme neobdrželi nic, co by nás mohlo spojit s bývalým webem. Neobdrželi jsme ani funkční přístupová hesla, abychom mohli cokoliv na původní web vkládat. Proto se spuštění nových webových stránech protáhlo. Opravdu hodně jsme stáli o zachování staré domény .cz. Stálo to mnoho telefonování a objíždění, shánění podpisů téměř kohokoliv, kdo měl v minulosti s předchozím webem co do činění, ale povedlo se a web je na světě.

Přejeme příjemné čtení a budeme rádi za každý námět na vylepšení stránek nebo jejich obsahu. Pokud máte nějaký nápad nebo Vám na stránkách něco zásadně chybí, neváhejte to prosím připomínkovat emailem na: info@czqha.cz.

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. podrobné nastavení