Prezidium

Martina Malinová Martina Malinová, Ing., Ph.D.
Prezidentka CZQHA

Martina se věnuje koním od svých 13 let. Po úspěšném absolvování Zemědělské Univerzity obor Zootechnik se začala věnovat profesionálnímu tréninku westernových koní. Srdcovou záležitostí je pro ni Cutting, ale v oblibě má i další dobytkářské disciplíny. Několik let reprezentovala v Cuttingu na mezinárodní úrovni. V současnosti aktivně závodí v Penningových disciplínách.

V posledních letech se věnuje zejména pomoci chovatelům koní QH, APHA a Appa při vyřizování všech náležitostí v USA. Několik let provozovala reprodukční centrum pro koně a stále se aktivně věnuje chovu AQH.

 

Dráža Košvancová Drahomíra Košvancová, Bc.
Viceprezidentka CZQHA

Dráža se věnuje koním od svých 12 let. První závodní zkušenosti získávala v závodech WRC. Její srdeční záležitostí je Showmanship At Halter, ale aktivně působí také ve všech dalších All Arroundových odvětvích westernového sportu.

Je majitelkou agentury HorseEvents, s.r.o., která se zabývá organizací westernových závodů. Každoročně organizuje New Generation Horse Show pro všechna americká plemena koní a navíc distribuuje vlastní značku westernové závodní módy Bee Seesee.

Dráža také spolupracuje se zahraničními trenéry a pravidelně organizuje jezdecké kliniky pro české závodníky.

 

Lucie Ledecká Lucie Ledecká, Ing.,Bc.
Finanční manažerka CZQHA

Lucie dokončila své středoškolské studium v USA, poté vystudovala Anglo - Americkou Univerzitu a Bankovní Institut v Praze. V současné době se kromě rodiny aktivně věnuje organizaci westernových soutěží pod hlavičkami několika asociací v čele s AQHA.

V minulých letech úspěšně absolvovala semináře Showmanagementu a Showsecretary pro asociace AQHA, NRHA a NCHA.

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. podrobné nastavení