Prezidium

Lucie Ledecká Lucie Ledecká, Ing.,Bc.
Prezidentka CZQHA

Lucie dokončila své středoškolské studium v USA, poté vystudovala Anglo - Americkou Univerzitu a Bankovní Institut v Praze. V současné době se kromě rodiny aktivně věnuje organizaci westernových soutěží pod hlavičkami několika asociací v čele s AQHA.

V minulých letech úspěšně absolvovala semináře Showmanagementu a Showsecretary pro asociace AQHA, NRHA a NCHA.

 

Ladislav Burianek Ladislav Burianek
odstupující Viceprezident CZQHA

Dne 6. 12. 2020 obdrželo prezídium od pana Ladislava Burianka písemnou rezignaci na post Viceprezidenta. Tato skutečnost bude oficiálně sdělena na nejbližší Valné hromadě.

 

Martina Malinová Martina Malinová, Ing., Ph.D.
Manažer pro chov QH

Martina se věnuje koním od svých 13ti let. Po úspěšném absolvování Zemědělské Univerzity obor Zootechnik se začala věnovat profesionálnímu tréninku westernových koní. Srdcovou záležitostí je pro ni Cutting, ale v oblibě má i další dobytkářské disciplíny. Několik let reprezentovala v Cuttingu na mezinárodní úrovni.

V posledních letech se věnuje zejména pomoci chovatelům koní QH, APHA a Appa při vyřizování všech náležitostí v USA. Několik let provozovala reprodukční centrum pro koně a stále se aktivně věnuje chovu Quarter Horse.

 

Michaela Sýkorová Michaela Sýkorová
PR Manažer CZQHA

Michaela absolvovala několikaleté studium jazyků v zahraničí. V současné době podniká v oboru finančních investic a projektového managementu.

Kromě rodiny se ve svém volném čase aktivně věnuje chovu kvalitních westernových koní a budování rodinného rekreačního westernového resortu a jezdecké školy - Silverstone Ranch a Silverstone Western Riding School.

V současnosti realizuje společně se svým týmem seriál westernových závodů Silverstone Western Cup, jemuž dominují dobytkářské disciplíny.

 

Daniela Bartošová Daniela Bartošová, Ing.
Finanční manažer CZQHA

Daniela je absolventkou Strojní fakulty v Brně.

Od raného dětství se věnuje jízdě na koni. Dříve se věnovala aktivně All Aroundovým disciplínám, dnes vzhledem k vytíženosti jezdí alespoň rekreačně.
Spolu se svou matkou chová na Šumavě několik koní plemene Quarter Horse a Paint Horse.
V posledních letech se aktivně věnuje spolupořádání westernových závodů pod hlavičkou AQHA, NCHA, NRHA a ERCHA.