ÚSPĚCH ČESKÝCH CHOVATELŮ QH NA ITALSKÝCH NCHA FUTURITY

Rádi bychom tímto pogratulovali českým chovatelům QH k výjimečnému úspěchu na NCHA Futurity v Itálii, kde koně českého chovu obsadili i nejvyšší příčky!

Druhý listopadový víkend v loňském roce již tradičně patřil NCHA Futurity tří a čtyřletých koní. Závodilo se na Cowboys Guest Ranch Voghera, kde se ve třídě Open sešlo celkem 16 startů a ve třídě Non Pro (4letých koní) 12 startů.

Naše gratulace v první řadě patří vítězi Non Pro třídy Markovi Medveckému, který předváděl klisnu Angel Of Time, která se narodila u českého chovatele Pavla Mališe na PB Ranči. Je to klisna ze spojení Smart Angel O Lena po italském hřebci Acres Of Time. Klisnu po celou dobu jezdí a trénuje sám její majitel spolu s trenérem Antonem Kondelou na Slovensku.

Marek Medvecký a Angel Of TimeMarek Medvecký a Angel Of Time

 

Norma Fanelli a Merada Dreamcatcher Na stupně vítězů ve třídě Non pro ještě dosáhla Norma Fanelli s klisnou Merada Dreamcatcher, jejíž oba rodiče (Ride N Merada a Spooks Smokin Cat) jsou v majetku českého chovatele Silverstone Ranch. Klisna byla trénována od počátku v Itálii.

 

Spooks Smokin Cat Ride N Merada

 

Gianluca Munarini a Smokin Spook Výše zmíněný hřebec Spooks Smokin Cat zaznamenal další velký úspěch v podobě svého potomka Smokin Spook (jezdec a trenér Gianluca Munarini), který opanoval třídu Futurity Open (tříletí koně) a se skóre 148 (74,74) s přehledem zvítězil. V dnešní době se tento talentovaný hřebec již nachází v USA, kam odletěl měřit síly se svými vrstevníky v disciplíně Cutting!

 

Sheri Mason a Spook Snapper Cat Cat Huntress Další potomci tohoto fenomenálního hřebce, stojícího v České republice, obsadili ve Futurity Non Pro 3 místo a ve Futuriry Open místo čtvrté. Klisnu Spook Snapper Cat předváděla ve třídě Open Sheri Mason a klisnu Cat Huntress ve třídě Non Pro pak Hansruedi Baumann.

 

Denis Pini a Silver Black Boogie I druhé místo ve třídě Futurity Open mířilo do Čech! Hřebec Silver Black Boogie se narodil na Silverstone Ranči a je v majetku dalšího českého chovatele Daniela Selichara. Jeho otcem je Boogie Boon a matkou Smoothies Smart Cat. Hřebec byl trénován v Itálii u Denise Piniho.

 

fotoleft#140-300# fotoleft#138-300#

 

Rádi bychom zmínili i skvělé čtvrté místo valacha plemene APHA Cat Spoonfull, který byl natrénován na Slovensku Antonem Kondelou a v silné konkurenci dosáhli na toto cenné umístění. Jeho majitelem je farma 203 Pavla Mališe. Kolegiálně tímto posíláme gratulaci k paintům :-)

Anton Kondela a Cat SpoonfullAnton Kondela a Cat Spoonfull

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. podrobné nastavení