NOVINKY V PREZÍDIU CZQHA

CZQHA má novou prezidentku.

Na lednové valné hromadě byla do prezídia zvolena Mgr. Jitka Kynclová, která zaplnila místo po odstoupivší Lucii Ledecké.

Prvně bychom rádi poděkovali Lucii za její dlouholeté působení v prezídiu CZQHA. Několik let byla také prezidentkou. Její zásluhou byla Česká republika vybrána do programu QSP, kdy se našim chovatelům naskytla možnost připouštění hřebci z legendárního ranče 6666. Chtěli bychom touto cestou popřát naší bývalé prezidentce hodně úspěchů v dalším počínání a věříme, že její proaktivní přístup k CZQHA bude i nadále pokračovat, i když už „jen“ z pozice řádného člena :-)

Dne 24. 01. 2024 se konala ustavující schůze prezídia CZQHA, kde svou rezignaci na post prezidentky asociace podala Martina Malinová. Svůj postoj odůvodnila nedostatkem času a tím, že se dále necítí být na této pozici asociaci přínosem. Ze stejných důvodů požádala o uvolnění z funkce viceprezidentky i Dráža Košvancová.

Došlo tak na volbu všech tří pozic v prezídiu.
Prezídium jednomyslně zvolilo do funkce prezidenta CZQHA Jitku Kynclovou, do funkce viceprezidenta Martinu Malinovou a sekretářem spolku a finančním manažerem Drážu Košvancovou.

Gratulujeme tímto Jitce Kynclové ke zvolení do funkce prezidenta CZQHA a přejeme jí hodně elánu a nových nápadů, které nás všechny společně posunou zas o kus dále.

 

VHVH

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. podrobné nastavení