NÁVŠTĚVA Z AQHA USA V ČR

U příležitosti kurzu s Bradem Jewettem k nám na návštěvu a tak trochu kontrolu CZQHA dorazila zástupkyně vedoucí pobočky pro mezinárodní vztahy AQHA, paní Sierra Kane z USA.

AQHA v současné době restrukturalizuje všechna svá oddělení a zájem o fungování mezinárodních afilací je na místě.

V posledních měsících se přísně kontroluje hospodaření afilací po celém světě, jejich podpora členům AQHA, vůle organizování závodů i pořádání vzdělávacích kurzů atd.

CZQHA byla vyzdvihnuta za svou činnost již na letošním Convention v USA, kterého se účastnila prezidentka Lucie Ledecká (článek o Convention vám stále dlužíme a brzy ho uveřejníme). O činnosti naší pobočky hovoří např. to, že nemáme jako téměř jediná mezinárodní afilace žádného člena s pozastaveným členstvím, pravidelně řešíme pomoc našim členům v USA, o což jde především a taktéž se každoročně konají pod záštitou CZQHA závody a kurzy.

Jsme velice rádi, že jsme mohli paní Sierru Kane přivítat zde v Čechách, a že se díky pohostinnosti a přátelskému postoji našich členů cítila v naší zemi velmi dobře!

Sierra strávila dva dny na kurzu na Ola Ranči, následně s prezidentkou CZQHA Luckou Ledeckou navštívila několik rančů, přičemž nejvíce se jí líbilo na Galloway Farmě, zřejmě díky domácí slivovici, o které hovořila ještě při odletu :-)

Na závěr jejího pobytu jsme umožnili našim kolegům se Slovenska, aby se společně setkali na pracovním meetingu a mohli díky pomoci od Sierry nastartovat chod jejich afilace.

Sierra KaneSierra Kane

 

Sierra KaneSierra Kane

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. podrobné nastavení