KOPIE CERTIFIKÁTŮ NOVĚ EMAILEM

Radost z nákupu nebo registrace vašeho koně AQH může předčít snad jen to, když poštou obdržíte jeho certifikát, kde jste uvedený jako majitel :-)

AQHA nyní s potěšením oznamuje, že spustila novou členskou výhodu pro majitele koní AQH. S účinností od 2. dubna, jakmile je v AQHA dokončen proces registrace, převodu majitele, vystavení duplikátu nebo opravy certifikátu, majitel automaticky obdrží e-mailem digitální kopii registračního certifikátu. To vše samozřejmě pod podmínkou, že má AQHA k dispozici e-mailovou adresu majitele koně.

Originál AQHA certifikátu, který je stále považován za jediný oficiální doklad od koně AQH, bude nadále zasílán poštou majiteli koně. AQHA bude nadále vyžadovat originál certifikátu koně pro převod vlastnictví apod. AQHA NEBUDE PŘIJÍMAT digitální kopii registračního certifikátu ke zpracování PŘEVODU VLASTNICTVÍ.

AQHA apeluje tímto na všechny členy, aby si aktualizovali informace o svém účtu.

Pokud na vašem AQHA online profilu nemáte e-mailovou adresu, jednoduše ji aktualizujte. Přečtěte si další informace o tom, jak se přihlásit ke svému členskému účtu AQHA, a aktualizujte své kontaktní informace, abyste se ujistili, že jsou správné.

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. podrobné nastavení