DOPIS PREZIDENTA AQHA USA

Vážení členové i nečlenové CZQHA, níže naleznete překlad dopisu, který byl rozeslán mailem přímo prezidentem AQHA USA. Jedná se o omluvu za absolutně nefunkční online systém, který po svém zpuštění zkolaboval a nelze v něm v tuto chvíli pracovat.

Vážení členové AQHA,

mnozí z vás vědí, že rančerství mám v krvi. Chov koní QH je v mojí rodině dlouhou tradicí. Práce na našem ranči je prováděna ze sedla těchto koní. Jsem chovatelem více než 40 let a v uplynulých 23 letech se se intenzivně zabývám i jejich prodejem. Chápu, že pro vyřizování administrace pro ranče, prodej koní, závody a jiné akce je naprosto nezbytné, aby AQHA poskytovala výjimečné služby zákazníkům při registraci, převodu a dalších obchodních záležitostech.

Jako členové AQHA víte, že jsme se po přechodu na nový počítačový systém a aktualizované webové stránky setkali s některými překážkami. Celkově lze říci, že obě aplikace fungují dobře, ale poskytování služeb není tam, kde se domníváme, že by to mělo být pro naše zákazníky.

Před spuštěním databáze a webových stránek jsme provedli několik kol testování. Očekávali jsme, že budeme mít nějaké problémy, jak je tomu obvykle v případě jakékoli velké konverze systému. Některé z těchto problémů se bohužel ukázaly jako kritické pro každodenní potřeby vašeho podnikání.

Je to jako obsedání mladých koní, všichni mají své mouchy a občas se věci nepodaří tak, jak bylo plánováno. Někdy ti, kteří jsou nejtěžší na trénink, mají největší potenciál a jsou nejlepší ve své disciplíně, jakmile jsou trochu opracováni. Vidím tu podobnost s touto technologií. Problémy jsou zpracovávány, ale možná ne tak rychle, jak bychom chtěli. Žádáme o vaši trpělivost, stejně jako bychom měli s divokým hříbětem, které má potenciál. Myslíme si, že vše bude užitečné a funkční, jakmile se systém naladí.

Původní systém a s ním související infrastruktura se dostali do stavu, že většina byla v nepodporovaném prostředí a problémy už nebyly řešitelné - představte si, že na ranči je třeba opravit plot bez kleští, sloupků a drátů. Nemohli jsme se déle spoléhat na starý systém z osmdesátých let. Chápeme, že to není váš problém, ale problém, který jsme vytvořili a který vás ovlivnil, a proto se omlouváme. Tento nový systém nám umožní využít modernější platformu jako základ všech budoucích projektů, jako je například personalizovaný informační panel pro členy, který vám umožní sledovat stav vašich dokumentů a platit faktury online. Toto úsilí je nutné pro budoucnost naší velké asociace.

Naše projektové týmy tvrdě pracují denně - včetně večerů a víkendů, aby tyto problémy vyřešily a vytvořily lepší zákaznické prostředí pro naše členy a milovníky koní QH po celém světě. Chvíli nám potrvá, než dohoníme nevyřízené věci, ale vy brzy uvidíte rozdíl.

Naším cílem je, aby většina těchto kritických otázek byla řešena v příštích několika týdnech. Významné otázky související s obchodními transakcemi, jako je registrace a převody, vytvoření účtu a přihlášení, objednávání záznamů a kreditní karty, budou opraveny.

Nová webová stránka i nadále efektivně funguje, a přestože se liší od dřívějších stránek, je tato inovativní stránka navržena tak, aby organizovala, navigovala a prohledávala hodnotný obsah, který jsme pro naše členy nahromadili v průběhu let. Jakmile se s ním seznámíte, věříme, že ho budete považovat za zlepšení oproti naší předchozí stránce.

Tým sestavil FAQ dokument, který je denně aktualizován. Výuková videa na různá témata jsou také k dispozici online a provedou vás novými procesy, například vytvořením účtu nebo úpravou profilu člena. Tato videa jsou dostupná na adrese www.aqha.com/atyourservice1.

S pozdravem,

Stan Weaver
2019 Prezident AQHA

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. podrobné nastavení