BOHEMIAN STALLION PROMOTION

Shrnutí letošní premiéry Bohemian Stallion Promotion.

Druhý březnový víkend se nesl ve znamení plemenných hřebců amerických koní.

Tato prezentace plemeníků Quarter Horse, Paint Horse a Appaloosa byla jedinečnou příležitostí pro majitele hřebců k jejich prezentaci, přičemž majitelé klisen si zde mohli prohlédnout své favority na jednom místě. K vidění byly i kolekce hříbat jednotlivých předváděných hřebců.

Přehlídku organizoval Silverstone Ranch Team spolu s CZQHA. Drobné finanční podpory se nám dostalo i od spřáteleného Appaloosa Horse Clubu.

Na akci se sešlo 26 hřebců všech tří amerických plemen a 8 jejich potomků.

V dopoledním programu se po skupinkách předvedli všichni zúčastnění na ohlávkách a odpoledne dostal každý prostor k předvedení pod sedlem.

Bay Roan Palomino

 

V odpoledním programu jsme viděli i opravdu dechberoucí vystoupení. Freestyle Reining v podání Terezy Třeštíkové a AP Royal Bar jako dvojice z Avatara nebo kompletní reiningová úloha zajetá bez uzdečky v podání Václava Vacíka s MA Starfigter byly opravdovými třešničkami na dortu!

AP Royal Bar MA Starfighter Great Little Step

 

I ostatní hřebci se ale nenechali zahanbit a k vidění bylo několik hezky secvičených "čtverylek" či perfektní ukázka všestrannosti v podání rodiny Doležalových s jejich Lena Magic Bluegrass.

Lena Magic Bluegrass Lena Magic Bluegrass

 

Na závěr celého programu se představila šestice hřebců ze Silverstone Ranče, kteří svým vystoupením na podmanivou hudbu z Tenkrát na Západě odpolední program ukončili.

Silverstone Ranch kolekce hřebcůSilverstone Ranch kolekce hřebců

 

Akce se odhadem zúčastnilo cca 400 diváků. Byly rozdány všechny katalogy prezentovaných plemeníků s kompletními informacemi, které se jistě budou hodit pro nadcházející připouštěcí sezónu.

Diváci měli možnost hlasovat o Nejsympatičtějšího koně BSP 2018, bylo rozdáno 300 hlasovacích lístků a všech 300 se vrátilo do losovacího osudí.

Nejsympatičtější kůň získal deku s vyšitým logem a titulem + prestižní pohár.
Majitel koně pak obdržel zarámovaný diplom, exkluzivní dárkový koš italských potravin v hodnotě 5.000,- Kč a také Voucher na nákup značkového oblečení prestižní outdoorové značky Patagonia v hodnotě 5.000,- Kč. Ceny do soutěže věnoval hlavní partner akce Silverstone Ranch.

Nejsympatičtější kůň BSP 2018 Vyhlášení Nejsympatičtější kůň

 

Díky firmám Guyokrma a Anekt, které darovaly hodnotné lizy pro koně, se vyhlašovalo i druhé a třetí místo největšího sympaťáka.

LizyLizy

 

Ze všech odevzdaných hlasovacích lístků se losovalo o připouštění plemennými hřebci z kolekce Silverstone Ranch.

Diváci vyhráli:
1x připuštění Smooth Cool Cat
1x připuštění Metamoorphosis
1x připuštění Smartest Magician

Předávání připouštěníPředávání připouštění

 

Závěrem myslím můžeme napsat, že se akce vydařila. Svědčí o tom množství ohlasů na sociálních sítích i historicky nejvyšší účast. Děkujeme hlavnímu organizátorovi, týmu Silverstone Ranch za to, že akci pojal s takovým nasazením a těšíme se příští rok na viděnou!

Bohemian Stallion PromotionBohemian Stallion Promotion

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. podrobné nastavení