ALL AROUND CLININC BRAD JEWETT

Po loňském ohlasu se letos vrátil Brad Jewett na Ola Ranch! Kapacita kurzu byla plně obsazena a ohlasy jsou více než skvělé!

Stejně jako v loňském roce, i letos pro vás CZQHA spolu s AQHA USA zorganizovala druhý květnový víkend třídenní kurz s americkým trenérem.

Po loňském úspěchu jsme si dovolili znovu pozvat All Around trenéra Brada Jewetta. Brad Jewett je několikanásobným mistrem světa, vítěz mnoha nejprestižnějších soutěží po celých Spojených státech, ale také je uznávaným AQHA a NSBA rozhodčím. Na svých kurzech tedy předává nejen trenérské znalosti, ale také pohled rozhodčího a dokáže tedy svým žákům pomoci výrazně s vlastním předvedením na show.

Oproti loňskému roku byla na kurzu skvělá účast, kapacita kurzu byla zcela naplněna, dokonce i o dva účastníky přeplněna, ale byl tak velký zájem, že jsme neměli to srdce tuto příležitost někomu odmítnout...

Podle všech reakcí zúčastněných i samotného Brada se kurz opět velmi vydařil, za což bychom rádi poděkovali všem, kdo se na jeho organizaci jakkoliv podíleli. Zejména naše díky patří Olince Kadlecové za perfektní zázemí, Jitce Kynclové a Veronice Cejpové za trpělivý překlad všeho, co Brad na kurzu vyslovil :-) a zkrátka všem, kdo se zúčastnili a jakkoliv pomohli.

Jsme velmi rádi, že se Brad těší tak velké oblibě českých jezdců a v budoucnu se budeme snažit uspořádat opět kurz pod jeho vedením, aby jezdci mohli navázat tam, kde letos s Bradem skončili.

Kurz Brad JewettKurz Brad Jewett

 

Kurz Brad JewettKurz Brad Jewett

 

Brad JewettBrad Jewett

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. podrobné nastavení