FESTIVAL HŘEBCŮ AMERICKÝCH PLEMEN

Obnovujeme tradici chovatelských přehlídek hřebců amerických plemen AQH, APH a Appa. Proto vás srdečně zveme na sobotu 5. března na Galloway farmu v Roupově u Plzně, kde si od 10.00 hod. budete moci prohlédnout předváděné hřebce.

Vážení majitelé hřebců westernových plemen, využijte nabídku předvést svého koně před plnými tribunami na akci, která nese nově název "FESTIVAL HŘEBCŮ amerických plemen".

Poplatek za účast hřebce je 1500,- Kč + ustájení. Uzávěrka přihlášek je 20. 2. 2022.
Těšíme se na Vás!

Program:

8.00 - 9.30 přejímka koní a vydávání startovních čísel v kanceláři u jezdecké haly

10.00 - 11.30 předvedení hřebců "na ruce" v halterovém postoji

11.30 - 12.00 předvedení hřebců s jejich potomky

12.00 - 13.00 přestávka

13.00 - 16.00 předvedení hřebců v jezdeckých a dalších ukázkách

* program může být upraven dle aktuálního počtu předváděných plemeníků

 

 

PROPOZICE:

Termín a místo konání: 5. 3. 2022, GALLOWAY FARMA (Roupov 28, 334 53, GPS: 49.537158, 13.246182)

• uzávěrka přihlášek: 20. 2. 2022
• poplatek za účast: 1.500,- Kč (pronájem areálu a příspěvek na tisk katalogu)
• ustájení 750,- Kč (box pá – so, případně pouze so)

Přihlášky zasílejte VČAS a na e-mailovou adresu: malinova@czqha.cz
• kapacita prezentace je omezena na 22 hřebců

Pořadatel: CZQHA

PODMÍNKY ÚČASTI PLEMENNÉHO HŘEBCE:
Festival hřebců amerických plemen je akce zaměřená na prezentaci hřebců westernových plemen koní a jejich potomků (na pohlaví nezáleží). Vzhledem k tomu, že plemenný hřebec musí v ČR i USA splňovat jisté náležitosti, budou tyto podmínky požadovány jako vstupní. Předváděný plemenný hřebec tedy musí mít platný certifikát příslušné asociace (AQHA, APHA nebo ApHC), DNA test ověření původu v laboratoři v Davisu a DNA test na geneticky přenosné choroby, který požaduje jeho mateřská asociace. Dále musí být zaregistrován v ÚRP (ústřední registr plemeníků) v ÚEK. Tyto informace a kopii rodokmenu zašlete prosím spolu s přihláškou na email: malinova@czqha.cz.

PROGRAM:
V dopoledním programu, který bude startovat předběžně v 10.00 hod, budou koně předváděni na ruce. Přesný harmonogram bude znám po uzávěrce přihlášek. Hřebci budou předvedeni samostatně, na závěr nastoupí hromadně k závěrečnému defilé a poté bude dán prostor chovatelským skupinám (hřebec + potomstvo).
V odpoledním programu dostanou koně prostor k předvedení pod sedlem, či jinak. Fantazii se meze nekladou. Odpolední prezentace by měla být v rozsahu do 10 min. Pro zvláštní požadavky kontaktujte prosím pořadatele akce emailem (malinova@czqha.cz) nebo na tel. 606 839 989.

KATALOG A TEXTY K PREZENTACÍM:
Všichni zúčastnění koně musí být prezentováni v katalogu, který bude volně distribuován mezi diváky. Požadujeme promo materiál V TISKOVÉM FORMÁTU O VELIKOSTI A4, který bude bez dalších úprav možné použít do tisku. V případě prezentace potomků od jednoho hřebce lze na jednu A4 umístit informace o více potomcích.

USTÁJENÍ:
V ceně poplatku za účast není zahrnuto ustájení z pátku na sobotu. Ustájení je možné zajistit po předchozí domluvě s organizátory na tel. 606 839 989.

Přílohy

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. podrobné nastavení