AQHA SHOW BOHEMIAN RHAPSODY

POZOR ZMĚNA TERMÍNU AQHA SHOW 2017!!! Vážení závodníci, chovatelé a přátelé, rádi bychom vás touto cestou informovali o změně termínu letošní AQHA Bohemian Rhapsody Quarter Show. Namísto původního říjnového termínu byli organizátoři nuceni show přesunout na konec září, a sice na víkend 29.9. - 1.10.2017.

Věříme, že toto rozhodnutí přijmete s pochopením a někteří snad i s nadšením. K tomuto kroku se organizátoři uchýlili v okamžiku, kdy byli informováni o tom, že se do České republiky z Německa přesunulo Mistrovství Evropy Appaloosa koní. Mistrovství Evropy je pochopitelně velkým lákadlem jak pro soutěžící, tak pro diváky. Mnoho z vás chová koně obou plemen, jak QH tak Appa, takže by často muselo docházet k rozhodování, kam se ubrat.

Na AQHA Bohemian Rhapsody Quarter Show se bude letos soutěžit zřejmě již od pátku 29.9. dopoledne do odpoledních hodin v neděli 1.10. na Galloway farmě v Roupově u Plzně.

Organizátoři opět pro letošní rok zajišťují mistrovství Rakouska v Cuttingu a Working Cow Horse pro rakouskou AQHA, těšit se můžete na závody Working Cowhorse pod hlavičkou ERCHA a v neposlední řadě se při této show pojede finále Silverstone Western Cupu v dobytkářských disciplínách, kde bývá opravdu slušná účast, a proto se můžeme těšit v letošním roce na mimořádnou obsazenost těchto tříd.

Jako každý rok se budou vypisovat třídy pro nejmenší děti i začínající jezdce.

CZQHA je již tradičně hlavním partnerem.

Těšíme se na vaši hojnou účast, ať už jezdeckou nebo diváckou!

Více na www.bohemian-rhapsody-quarter-show.cz

 

Bohemian Rhapsody Quarter ShowBohemian Rhapsody Quarter Show